Future of retail

Lokalnie czy globalnie? Nie ważne! Wszystkie projekty realizujemy z dbałością o detale i pasją – nic tak nie cieszy jak wybijający się projekt strony internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z projektem przygotowanym na zlecenie szwedzkiego start-upu Future of Retail. Nasza współpraca rozpoczęła się od stworzenia strony w stylu landing page, która następnie ewoluowała w bardziej rozbudowaną www z systemem do zarządzania łańcuchami dostaw w handlu detalicznym. 

 

Zapraszamy do obserwowania rozwoju projektu TUTAJ. 🔥

titleProjekt został zrealizowany z wykorzystaniem stylu Neumorphizm - czyli ascetyczna kolorystyka tła i elementów, przełamana umiejętnym zastosowaniem podwójnych cieni. Takie połączenie tworzy wrażenie elementów 3d ułożonych na płaskiej stronie internetowej. Doskonały sposób na wyróżnienie się spośród wśród stron internetowych oglądanych przez Twoich potencjalnych klientów.


titleWisienka na torcie - czyli portal dostawców i dystrybutorów. Narzędzie, które pozwala na kontrolę sprzedaży w sklepach detalicznych oraz innowacyjne rozwiązania umożliwiające transfer gotówki bezpośrednio z kasy fiskalnej sklepu detalicznego na konto dytrybutora.


title
[simple-social-share] GO BACK
Nasze pozostałe prace

Invictus Broker

Invictus - czyli niezwyciężony

czytaj więcej
Invictus Broker

Jobot24

Jobot24 to innowacyjny projekt bota rekrutacyjnego opartego na popularnym komunikatorze Messenger. ...

czytaj więcej
Jobot24