Antart Galeria Obrazów

Antart jest jedną z największych w Polsce galerią sztuki zajmującą się malarstwem dawnym. Mieliśmy wielką przyjemność tworzyć materiały promocyjne marki – począwszy od logotypu, kończąc na billboardach.

Broszura oraz wizytówki

Jest to materiał promocyjny, który designem i formą nawiązuje do specyfikacji miejsca - jakim jest galeria sztuki. Zaproponowaliśmy format DL składany w "C", ponieważ jest on bardziej elegancki niż standardowe ulotki a5. Prezentujemy również w pełni minimalistyczny projekt wizytówek, wydrukowany na czarnym papierze barwionym, przyjemnym w dotyku - aż nie chce się wypuszczać z rąk.

title

Roller-banner

Projekt zachowuje elegancką kolorystykę marki i zachęca do obcowania ze sztuką, stojąc w różnych miejscach - np. galeriach handlowych.

title

Billboard

Kolejnym materiałem jest billboard przeznaczony do promocji galerii podczas nocy muzeów. Z uwagi na różne grupy wiekowe potencjalnych odbiorców, pozwoliliśmy sobie delikatnie odejść od minimalizmu widocznego na pozostałych materiałach. Nie zrezygnowaliśmy jednak z eleganckiej i klasycznej formy przekazu, czego efekty widać poniżej...

title
[simple-social-share] GO BACK
Nasze pozostałe prace

Hr Embassy

Projekt brandingu oraz realizacja sklepu internetowego firmy Hr Embassy, która zajmuje się ...

czytaj więcej
Hr Embassy

Jobot24

Kolejna odsłona projektów przygotowanych dla Jobot24 - tym razem zapraszamy do zapoznania się ze ...

czytaj więcej
Jobot24