Antart Galeria Obrazów

Antart jest jedną z największych w Polsce galerią sztuki zajmującą się malarstwem dawnym. Mieliśmy wielką przyjemność tworzyć materiały promocyjne marki – począwszy od logotypu, kończąc na billboardach.

Broszura oraz wizytówki

Jest to materiał promocyjny, który designem i formą nawiązuje do specyfikacji miejsca - jakim jest galeria sztuki. Zaproponowaliśmy format DL składany w "C", ponieważ jest on bardziej elegancki niż standardowe ulotki a5. Prezentujemy również w pełni minimalistyczny projekt wizytówek, wydrukowany na czarnym papierze barwionym, przyjemnym w dotyku - aż nie chce się wypuszczać z rąk.

title

Roller-banner

Projekt zachowuje elegancką kolorystykę marki i zachęca do obcowania ze sztuką, stojąc w różnych miejscach - np. galeriach handlowych.

title

Billboard

Kolejnym materiałem jest billboard przeznaczony do promocji galerii podczas nocy muzeów. Z uwagi na różne grupy wiekowe potencjalnych odbiorców, pozwoliliśmy sobie delikatnie odejść od minimalizmu widocznego na pozostałych materiałach. Nie zrezygnowaliśmy jednak z eleganckiej i klasycznej formy przekazu, czego efekty widać poniżej...

title
[simple-social-share] GO BACK
Nasze pozostałe prace

Aplikacja farb Beckers

Mamy wielką przyjemność zaprezentować Państwu aplikację dotykową przeznaczoną dla międzynarodowej ...

czytaj więcej
Aplikacja farb Beckers

Crowd for Angels

Proper Colors zaprojektowało trzy roller banery dla naszego Klienta z Wielkiej Brytanii. Zostaliśmy ...

czytaj więcej
Crowd for Angels